Blog Antka

Amarantowy blog


11
De
Valtra
11.12.2015 12:21

Valtra to fińska firma specjalizująca się w wytwarzaniu wysokiej klasy ciągników rolniczych Valtra, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Valtra to synonim potęgi, wysokiej jakości oraz luksusu pracy. Ciągnik rolniczy Valtra to poręczenie sprawności co oznacza iż sprawdza się on w wielorakiego rodzaju pracach, zarówno w zimie jak i w lecie bez względu na zasady pracy. Ciągniki Valtra cieszą się rozległym przywiązaniem zróżnicowanych nabywców. Każdy ciągnik rolniczy Valtra dostosowany jest odrębnie do konieczności docelowego kupującego. Ciągnik Valtra ma za priorytet wypełnić warunki jego użytkownika stąd konsument ma szanse wyboru ściśle takiego oprzyrządowania które potrzebne jest do realizacji planowanych przez niego zadań. Typując ciągnik rolniczy Valtra kupujący ma opcje wyboru komponentów wyposażenia opcjonalnego dostępnych w pewnych modelach ciągników Valtra takich jak system rewers TwinTrac, mechaniczna klimatyzacja, ksenonowe reflektory robocze, nagrzewnica stóp , terminal ISOBUS czy układ Auto-Guide 3000. Ciągniki rolnicze Valtra są nieustannie gotowe do zastosowania. Valtra oferuje obszerną gamę ciągników rolniczych Valtra do pracy w każdych okolicznościach. Każdy okaz ciągnika Valtra jest wykonywany do zadowolenia wymogów indywidualnych klientów. Aktualnie firma ma w swym asortymencie poniższe kolekcje ciągników Valtra : Seria A 50 - 103KM, Seria N 99-171 KM, Nowa Seria N 105-185 KM, Seria T 170-225 KM, Nowa Seria T 155-250 KM, Seria S 270 - 400 KM.
Ciągniki rolnicze Valtra Seria A to jak najbardziej ciągniki do zleceń podstawowych. wyróżnia ich subtelność oraz manewrowość . Dzięki swojej niedużej i ścisłej budowie ciągniki Valtra Seria A ma znakomitą manewrowość, znajdują więc użytek w farmach rolniczych, hodowlanych, sadowniczych i plantacjach oraz gospodarce komunalnej a także są wykorzystywane do prac w lesie. specjalnym walorem ciągników Valtra jest ich prostota w eksploatacji oraz ich naprawa. Ciągniki Valtra z serii A wyróżnia ponadto niemały rozstaw osi oraz znakomity rozkład masy który gwarantuje stałość ciągnika podczas różnorodnych prac. Ciągniki Valtra z Serii A bezkonkurencyjnie sprawdzają się również przy działalności z ładowaczem czołowym tzn działalności połączonych z załadunkiem i rozładunkiem między innymi plonów rolnych, materiałów sypkich, palet, kiszonki, czy nawozu naturalnego a także prac transportowych. Ciągniki Valtra z serii A zaopatrzone zostały w napęd trzycylindrowy. Valtra oferuje trzy różne modele ciągników w serii A: Kompaktowy, Sadowniczy oraz HiTech.
Ciągniki Valtra z serii N zaliczają się do rodziny ciągników typowej rozmiaru . Są one bardzo wydajne a poza tym są kompleksowe ponieważ idealnie realizować się w każdych warunkach pogodowych. Ze względu na swoją wszechstronność ciągniki rolnicze Valtra z serii N mają użytek nie tylko w farmach rolnych ale również w gospodarce komunalnej czy w leśnictwie. Ciągniki Valtra z serii N kryją w sobie moc i wyśmienitą zwrotność. W ciągnikach Valtra seria N występuje opcjonalnie układ jazdy tyłem TwinTrack, który znacznie wpływa na wygodę pracy operatora. Ciągniki Valtra z serii N dostępne są w czterech różnych wersjach: Versu, Direct, HiTech 5 i HiTech.
Ciągniki rolnicze Valtra z Nowej Serii N zostały zaopatrzone w najsilniejszy silnik w tej typie ciągników Valtra. Pomimo to sterując ten ciągnik kieruje się go jak mały ciągnik ponieważ jest on istotnie zręczny, jego promień zwrotu wynosi jedynie 4,5 metra co umożliwia| bardzo precyzyjne prowadzenie ciągnikiem rolniczym. Wysokoprężne silniki AGCO Power w które zostały wyposażone ciagniki Valtra nie tylko ziszczają wymogi standardu wydzielanie spalin ale ponadto są ekonomiczne ponieważ pobór paliwa jest obniżone co znacznie obniża koszty eksploatacji.
Ciągniki rolnicze Valtra z Serii T to znakomita moc uciągu połączona z wygodą podróży. Ciągnik ten uważany jest za wytrzymałą urządzenie dzięki niezawodnemu silnikowi AGCO Power we wszystkich typach. Ciągnik Valtra z Serii T doskonale sprawuje się zarówno przy robotach polowych jak i przy trudzie w uciążliwych okolicznościach dzięki równomiernemu rozłożeniu masy. Ciągniki rolnicze Valtra z serii T osiągalne są w trzech różnych modelach: Versu, Direct i HiTech.
Ciągniki rolnicze Valtra z serii S to ogromne ciągniki rolnicze realizujące największe żądania klienta. Ciagniki Valtra z tej serii wyposażone zostały w bezstopniową przekładnie AVT, dzięki której konsumpcja paliwa zostało zoptymalizowane. Wydajność robót w ciągnikach rolniczych Valtra zostaje zachowana dzięki pojemnej kabinie z czteropunktowym zawieszeniem pneumatycznym , które gwarantuje wygode pracy operatora ciągnika rolniczego Valtra przez całą dobę działania.

Odchudzanie

Comments

Create your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!